Scénář Z. Bláha a O. Lipský . Joe has a little trouble adjusting to this new Utopia. WIDESCREEN. Valná účast Kopeckého, Menšíka a Hlinomaze v každému druhém nebo třetím titulu své doby mě až na výjimky nepřekvapuje. http://www.filesonic.com/file/4338116795/20111222MZPS1961D.part01.rar Starring: Milos Kopecký, Radovan Lukavský, Anita Kajlichova, Vít Olmer, Josef Hlinomaz There are no approved quotes yet for this movie. 12 hlasů Sdílet Facebook Twitter E-mail. Není totiž nijak zajímavě vykreslen. Just leave us a message here and we will work on getting you verified. Postavy jak v hlavních, tak vedlejších rolích zajímavé jako děravá ponožka a zcela zbytečná byla tu postava mimozemšťana. Miloš Kopecký jako člověk, nešťastnou   náhodou vržený do budoucnosti, kde nádherně   ukazuje všechny možné nešvary malého   čecháčka - bezvadně. Prvý takzvaný "čistokrvný" sci-fi film v Československu. We want to hear what you have to say but need to verify your account. To muselo být hrozné, ještěže tohle se naší civilizace netýká. To muselo být hrozné, ještěže tohle se naší civilizace netýká. Muž z prvního století / It's All Einstein's Fault (1961) Comedy | Sci-Fi. :-) Hovadinka, ale hezká. Čalouník Josef se dokáže přizpůsobit jakémukoli politickému zřízení ve vesmíru. Ale patří tam, je to začátek všeho, co přišlo potom. (13.6.2011), "Já strašně rád krájím.

„Svěží komedie o obyčejném čalouníkovi, který se omylem dostane do budoucnosti...“. Československo, 1961, 90 min. In Czech language with English subtitles. Dodnes se Muž z prvního století neobjevuje ani v Macourkových filmografiích. Se Západem naši "socialistickou" realitu pochopitelně srovnat nešlo, proto byla zvolena forma utopické budoucnosti, v níž jasně vyniklo, jak vypadá takový "socialistický" člověk, příslušník obrozené lidové demokracie. 10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film, Zobrazit všechny herce a tvůrce filmu Muž z prvního století. V té době buď sami věřili, že budoucnost patří utopické socialistické společnosti (nebyli by první, viz. Movie & TV guides.

Don't have an account? Buy Now, Home 〜 DVD List 〜 About 〜 Order Info 〜 Contact 〜 Newsletter 〜 Links 〜 New ArrivalsDVDS: A-F 〜 G-L 〜 M-R 〜 S-ZSite Map, Milos Kopecky, Radovan Lukavsky, Vladamir Hlavaty. FileServe: http://www.filesonic.com/file/4338124265/20111222MZPS1961D.part07.rar

Everyone is completely materialistic and life seems perfect. Coming Soon, Regal : Nick007 Sidney Poitier’s 7 Most Memorable Performances, All Harry Potter Movies Ranked Worst to Best by Tomatometer. Provozovatel a redakce | Reklama a marketing | Fun comedy, Sci-Fi, fantasy mix from Czechoslavakia. The percentage of users who rated this 3.5 stars or higher. hd4fun(dot)com is the only official domain we are using. Roztomilá satirická hříčka s neodolatelným Milošem Kopeckým (snad každé slovo, které vypustí z úst, je perla), dobře a místy velmi vtipně napsaná, trikově velice dobře zvládnutá a s opravdu úžasnou a v rámci možností uvěřitelně působící maskou Radovana Lukavského. Režisér Oldřich Lipský nakonec jméno známého fyzika použil ve filmu Zabil jsem Einsteina, pánové.... Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Ne kapitalismu, socialismu. All rights reserved. Samozřejmě, ideologicky film zasažený je, to bez debat, ale na druhou stranu si nemyslím, že až tak moc, resp. (15.12.2019), Dobově podmíněná scifi komedie ze zářivé komunistické budoucnosti, kterou naruší maloměšťácký živel z dávné historie. Regal Za prvé: "S odumřením státu odumře i humor, všechno ztratí jiskru. Miloš Kopecký se snaží ze všech sil, ale ani on ani Oldřich Lipský nezachrání tento film od pádu do zapomění.

There are no approved quotes yet for this movie.

SIZE………. Celkový dojem: 40 %. http://www.fileserve.com/file/kapwTf4/20111222MZPS1961D.part04.rar 08, 2012) Having problems with our site? Vždyť ve filmu vidíme prvky Total Reccal nebo Pátého Elementu a principiélně i Planety opic. 50%(29.11.2006), "Zase humr!" An average Joe (custodian) from the 20th Century travels ahead 500 years, makes friends with an alien and sees what the Earth of the future looks like. A workman is accidentally sent into outer space, where he meets an alien that can make himself invisible. (Feb. 17, 2018) WARNING! http://www.fileserve.com/file/aa7UMFq/20111222MZPS1961D.part05.rar Zde je ovšem vývoj posunut o 500 let dopředu. Výkon Miloše Kopeckého je   excelentní. Asi patřím ke skupině diváků, s jinným   pohledem na věc, když se mě něco nelíbí,   dostane pojmenování, že je to blbost a tím   nějaké pochybnosti padají. Není to ten pověstný faux pas?“ Možná je to překvapivé, ale jde o velmi slušnou zábavu. H. G. Wells) nebo prostě museli věřit. Jeho přízemní konzumní touhy se v době ideální společnosti jeví natolik podivné, že se octne na psychiatrické klinice.

Miloš Kopecký as Josef, an upholsterer; Radovan Lukavský as Peter; Vladimír Hlavatý; Josef Hlinomaz as Foreman; Anita Kajlichova as Eve; Otomar Krejča I   po letech se na tenhle film rád podívám, abych   viděl, jak hrál R.Lukavský nebo H.Růžičková   před 50 lety. Práci s triky si poprvé vyzkoušel Vladimír Novotný, pozdější autor zrcadlových kejklů v Dívce na koštěti nebo Doktoru Mráčkovi, kostýmy poprvé navrhla Ester Krumbachová, hudbu složil slavný Zdeněk Liška... Koho ovšem v titulcích nenajdete, je Miloš Macourek. Indicie pro tato čtení se žel dovedně skrývají, příliš dovedně. It turns out to be overrun by computers and machines. Tenhle film je   sotva průměr. Cast. Cinemark

Best Horror Movies.

Pár dobrých vtipů, ale jinak jde o   nudnou podívanou. It was entered into the 1962 Cannes Film Festival. (24.5.2007), Milá komedie, která má vše, co má správné odlehčené sci-fi mít, hlavně po "Lipskovsku"... :-)) A skvělý Kopecký coby klasický Čech z dvacáteho století..(10.3.2012), ,,Přistaňte mi na raketárně ve Strakonicích!" Oldřich Lipský + kameraman Vladimír Novotný zaručují režijní a trikovou kvalitu a zbytek dodělá Miloš Kopecký, který se zde prostě nezastaví.(3.6.2012). (4.7.2007), Rozporuplné vyznění ohlasů komentátorů tohoto fóra překvapuje především svou relativní početností, a to u filmu, který zanedlouho oslaví své padesátiny. When they later return to Earth in the year 2447, … Atraktivní vizuální triky v podobě nadčasových strojů umožňující něco jako videohovory nebo antigravitační pohyb muže v budoucnosti tu jsou, stejně jako elektronická muzika světového průkopníka-skladatele Zdeňka Lišky. Unikátní záležitost světové kinematografie - čistá utopie!

+++++ Shovívě nabídněme ještě dva možné výklady. Provozovatel a redakce | Reklama a marketing | Dnes je 22.10.2020 a svátek má Sabina.

This 10-digit number is your confirmation number. Satirická komedie Oldřicha Lipského se odehrává v budoucnosti, v roce "508 po Sputniku". "Musíme se podívat na mapu, kde ležel Tuzex." Video není k dispozici. A ať je to, jak chce, tak mě dokáže muž z prvního století kdykoli pobavit, i když musím uznat, že mu v závěru dochází šťáva. Jaké kouzlo promění takové lidi za 500 let v dokonalé?" Když někdy vidím   reprízu, tak kousek sleduji, zda se něco   nezměnilo, a je znova blbost, ale já to   rozchodím... Takýs jakýs pokus o sci-fi s prvky komedie nebo   naopak. (Jun. Právě tyto vlastnosti ho přivedou zpět do 20st., protože v tomto filmu je možné vše :). A ať je to, jak chce, tak mě dokáže muž z prvního století kdykoli pobavit, i když musím uznat, že mu v závěru dochází šťáva. Napište nám, Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o.

a 30 minút . A ať je to, jak chce, tak mě dokáže muž z prvního století kdykoli pobavit, i když musím uznat, že mu v závěru dochází šťáva. Velmi průměrný scénář vylepšuje přítomnost výborného Kopeckého v hlavní roli. s americkým The day, when Earth stood still.

Společníkem Josefa na Zemi se stává Adam (Radovan Lukavský), obyvatel Modré hvězdy, jehož technické myšlení s údivem sleduje lásku mladého výzkumníka Petra a psychiatričky Evy... Tato komediální scifi satira mě kulantně   řečeno moc neoslovila. Aneb Oldřich Lipský natočil jeden ze slabších kousků své bohaté kariéry. Complications ensue. Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. (13.1.2013), Nezajímavá hlavní postava Miloše Kopeckého, která je v podstatě padouch ze současnosti (naší minulosti), jenž přilétá do ráje socialismu, kde peníze neexistují, stejně jako kariérní žebříček, majetek či závist.

var Cartloom = {};

Dosti opomíjená komedie o tom, jak jsme si   představovali léta kosmická v 60. letech   minulého století. Tyto neduhy se úspěšně léčí, a to co bylo dříve je přežitkem starého letopočtu.

Kraken Review, Colette Watch Online, Carey Hart/instagram, The Adventures Of Sinbad Animated Movie, Luca Cayman, Tora-san, Wish You Were Here, Monkey Kingdom Netflix, Sony Bdp-s1700 Review, How To Pronounce Unsteady, Green Lantern: First Flight Full Movie Dailymotion, Melanie Wilson Rsl, Can't Blame A Girl For Trying Roblox Id, Aberdare To Bristol, Harry Potter And The Deathly Hallows Book Chapters, Epilogue In A Sentence, Cultural Events Examples, Books That Are Movies List, Paul Caldwell Obituary Naperville Il, Little Me Baby Girl, Forest Whitaker Movies Netflix, Hoodlums Synonym, The Man Who Haunted Himself Wiki, Rocket Internet Subsidiaries, The Most Dangerous Game Summary, 4 Little Girls - The Dance Film, Iraivi Movie Online, Alan Walker - Darkside, Luke Skywalker End Of Return Of The Jedi, Coober Pedy Weather October, Average Temperature In Germany, Khaleja Meaning, Reynard The Fox, The Shipment (2018), Bas Ek Pal Imdb, South Asia Geography, Leo Reilly Tiktok, Marlins 2003 World Series, Swat 2015, Angie Yonaga, "/>

muz z prvního století (1961)

 In Articles

Dříve, než zvítězil socialismus v Lucemburku, se lidé neměli rádi, povyšovali se nad druhé, záviděli si a práce je netěšila? 60% ... v roce 1961 omylem odletí v raketě do kosmu, z kterého se vrátí do roku 2465 (508 let po Sputniku1) ve společnosti superinteligentního mimozemšťana zvaného Adam. ( aka Muz z Prvniho Stoleti ) (1961) DIRECTOR: Oldrich Lipsky STARS: Milos Kopecky, Radovan Lukavsky, Vladamir Hlavaty SYNOPSIS: Fun comedy, Sci-Fi, fantasy mix from Czechoslavakia. Uvádíme jako vzpomínku na Radovana Lukavského, který se narodil před 100 lety (1961). Your Ticket Confirmation # is located under the header in your email that reads "Your Ticket Reservation Details". Hrají: M. Kopecký, O. Krejča, V. Olmer, A. Kajlichová, L. Lipský, J. Hlinomaz, V. Hlavatý, V. Menšík a další. Muž z prvního století je komedie z roku 1961, spadající do žánrů komedie a sci-fi. Vlastně již samotný naivní příběh, kde jakýsi čalouník neopatrně stiskne tlačítko a stane se nedobrovolně astronautem je nejspíš dalším důvodem, proč narozdíl od tří výše zmíněných (mezinárodně známých) snímků představuje Muž z prvního století spíše zapomenutou kuriozitku. Cinemark Don’t worry, it won’t take long.

Scénář Z. Bláha a O. Lipský . Joe has a little trouble adjusting to this new Utopia. WIDESCREEN. Valná účast Kopeckého, Menšíka a Hlinomaze v každému druhém nebo třetím titulu své doby mě až na výjimky nepřekvapuje. http://www.filesonic.com/file/4338116795/20111222MZPS1961D.part01.rar Starring: Milos Kopecký, Radovan Lukavský, Anita Kajlichova, Vít Olmer, Josef Hlinomaz There are no approved quotes yet for this movie. 12 hlasů Sdílet Facebook Twitter E-mail. Není totiž nijak zajímavě vykreslen. Just leave us a message here and we will work on getting you verified. Postavy jak v hlavních, tak vedlejších rolích zajímavé jako děravá ponožka a zcela zbytečná byla tu postava mimozemšťana. Miloš Kopecký jako člověk, nešťastnou   náhodou vržený do budoucnosti, kde nádherně   ukazuje všechny možné nešvary malého   čecháčka - bezvadně. Prvý takzvaný "čistokrvný" sci-fi film v Československu. We want to hear what you have to say but need to verify your account. To muselo být hrozné, ještěže tohle se naší civilizace netýká. To muselo být hrozné, ještěže tohle se naší civilizace netýká. Muž z prvního století / It's All Einstein's Fault (1961) Comedy | Sci-Fi. :-) Hovadinka, ale hezká. Čalouník Josef se dokáže přizpůsobit jakémukoli politickému zřízení ve vesmíru. Ale patří tam, je to začátek všeho, co přišlo potom. (13.6.2011), "Já strašně rád krájím.

„Svěží komedie o obyčejném čalouníkovi, který se omylem dostane do budoucnosti...“. Československo, 1961, 90 min. In Czech language with English subtitles. Dodnes se Muž z prvního století neobjevuje ani v Macourkových filmografiích. Se Západem naši "socialistickou" realitu pochopitelně srovnat nešlo, proto byla zvolena forma utopické budoucnosti, v níž jasně vyniklo, jak vypadá takový "socialistický" člověk, příslušník obrozené lidové demokracie. 10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film, Zobrazit všechny herce a tvůrce filmu Muž z prvního století. V té době buď sami věřili, že budoucnost patří utopické socialistické společnosti (nebyli by první, viz. Movie & TV guides.

Don't have an account? Buy Now, Home 〜 DVD List 〜 About 〜 Order Info 〜 Contact 〜 Newsletter 〜 Links 〜 New ArrivalsDVDS: A-F 〜 G-L 〜 M-R 〜 S-ZSite Map, Milos Kopecky, Radovan Lukavsky, Vladamir Hlavaty. FileServe: http://www.filesonic.com/file/4338124265/20111222MZPS1961D.part07.rar

Everyone is completely materialistic and life seems perfect. Coming Soon, Regal : Nick007 Sidney Poitier’s 7 Most Memorable Performances, All Harry Potter Movies Ranked Worst to Best by Tomatometer. Provozovatel a redakce | Reklama a marketing | Fun comedy, Sci-Fi, fantasy mix from Czechoslavakia. The percentage of users who rated this 3.5 stars or higher. hd4fun(dot)com is the only official domain we are using. Roztomilá satirická hříčka s neodolatelným Milošem Kopeckým (snad každé slovo, které vypustí z úst, je perla), dobře a místy velmi vtipně napsaná, trikově velice dobře zvládnutá a s opravdu úžasnou a v rámci možností uvěřitelně působící maskou Radovana Lukavského. Režisér Oldřich Lipský nakonec jméno známého fyzika použil ve filmu Zabil jsem Einsteina, pánové.... Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Ne kapitalismu, socialismu. All rights reserved. Samozřejmě, ideologicky film zasažený je, to bez debat, ale na druhou stranu si nemyslím, že až tak moc, resp. (15.12.2019), Dobově podmíněná scifi komedie ze zářivé komunistické budoucnosti, kterou naruší maloměšťácký živel z dávné historie. Regal Za prvé: "S odumřením státu odumře i humor, všechno ztratí jiskru. Miloš Kopecký se snaží ze všech sil, ale ani on ani Oldřich Lipský nezachrání tento film od pádu do zapomění.

There are no approved quotes yet for this movie.

SIZE………. Celkový dojem: 40 %. http://www.fileserve.com/file/kapwTf4/20111222MZPS1961D.part04.rar 08, 2012) Having problems with our site? Vždyť ve filmu vidíme prvky Total Reccal nebo Pátého Elementu a principiélně i Planety opic. 50%(29.11.2006), "Zase humr!" An average Joe (custodian) from the 20th Century travels ahead 500 years, makes friends with an alien and sees what the Earth of the future looks like. A workman is accidentally sent into outer space, where he meets an alien that can make himself invisible. (Feb. 17, 2018) WARNING! http://www.fileserve.com/file/aa7UMFq/20111222MZPS1961D.part05.rar Zde je ovšem vývoj posunut o 500 let dopředu. Výkon Miloše Kopeckého je   excelentní. Asi patřím ke skupině diváků, s jinným   pohledem na věc, když se mě něco nelíbí,   dostane pojmenování, že je to blbost a tím   nějaké pochybnosti padají. Není to ten pověstný faux pas?“ Možná je to překvapivé, ale jde o velmi slušnou zábavu. H. G. Wells) nebo prostě museli věřit. Jeho přízemní konzumní touhy se v době ideální společnosti jeví natolik podivné, že se octne na psychiatrické klinice.

Miloš Kopecký as Josef, an upholsterer; Radovan Lukavský as Peter; Vladimír Hlavatý; Josef Hlinomaz as Foreman; Anita Kajlichova as Eve; Otomar Krejča I   po letech se na tenhle film rád podívám, abych   viděl, jak hrál R.Lukavský nebo H.Růžičková   před 50 lety. Práci s triky si poprvé vyzkoušel Vladimír Novotný, pozdější autor zrcadlových kejklů v Dívce na koštěti nebo Doktoru Mráčkovi, kostýmy poprvé navrhla Ester Krumbachová, hudbu složil slavný Zdeněk Liška... Koho ovšem v titulcích nenajdete, je Miloš Macourek. Indicie pro tato čtení se žel dovedně skrývají, příliš dovedně. It turns out to be overrun by computers and machines. Tenhle film je   sotva průměr. Cast. Cinemark

Best Horror Movies.

Pár dobrých vtipů, ale jinak jde o   nudnou podívanou. It was entered into the 1962 Cannes Film Festival. (24.5.2007), Milá komedie, která má vše, co má správné odlehčené sci-fi mít, hlavně po "Lipskovsku"... :-)) A skvělý Kopecký coby klasický Čech z dvacáteho století..(10.3.2012), ,,Přistaňte mi na raketárně ve Strakonicích!" Oldřich Lipský + kameraman Vladimír Novotný zaručují režijní a trikovou kvalitu a zbytek dodělá Miloš Kopecký, který se zde prostě nezastaví.(3.6.2012). (4.7.2007), Rozporuplné vyznění ohlasů komentátorů tohoto fóra překvapuje především svou relativní početností, a to u filmu, který zanedlouho oslaví své padesátiny. When they later return to Earth in the year 2447, … Atraktivní vizuální triky v podobě nadčasových strojů umožňující něco jako videohovory nebo antigravitační pohyb muže v budoucnosti tu jsou, stejně jako elektronická muzika světového průkopníka-skladatele Zdeňka Lišky. Unikátní záležitost světové kinematografie - čistá utopie!

+++++ Shovívě nabídněme ještě dva možné výklady. Provozovatel a redakce | Reklama a marketing | Dnes je 22.10.2020 a svátek má Sabina.

This 10-digit number is your confirmation number. Satirická komedie Oldřicha Lipského se odehrává v budoucnosti, v roce "508 po Sputniku". "Musíme se podívat na mapu, kde ležel Tuzex." Video není k dispozici. A ať je to, jak chce, tak mě dokáže muž z prvního století kdykoli pobavit, i když musím uznat, že mu v závěru dochází šťáva. Jaké kouzlo promění takové lidi za 500 let v dokonalé?" Když někdy vidím   reprízu, tak kousek sleduji, zda se něco   nezměnilo, a je znova blbost, ale já to   rozchodím... Takýs jakýs pokus o sci-fi s prvky komedie nebo   naopak. (Jun. Právě tyto vlastnosti ho přivedou zpět do 20st., protože v tomto filmu je možné vše :). A ať je to, jak chce, tak mě dokáže muž z prvního století kdykoli pobavit, i když musím uznat, že mu v závěru dochází šťáva. Napište nám, Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o.

a 30 minút . A ať je to, jak chce, tak mě dokáže muž z prvního století kdykoli pobavit, i když musím uznat, že mu v závěru dochází šťáva. Velmi průměrný scénář vylepšuje přítomnost výborného Kopeckého v hlavní roli. s americkým The day, when Earth stood still.

Společníkem Josefa na Zemi se stává Adam (Radovan Lukavský), obyvatel Modré hvězdy, jehož technické myšlení s údivem sleduje lásku mladého výzkumníka Petra a psychiatričky Evy... Tato komediální scifi satira mě kulantně   řečeno moc neoslovila. Aneb Oldřich Lipský natočil jeden ze slabších kousků své bohaté kariéry. Complications ensue. Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. (13.1.2013), Nezajímavá hlavní postava Miloše Kopeckého, která je v podstatě padouch ze současnosti (naší minulosti), jenž přilétá do ráje socialismu, kde peníze neexistují, stejně jako kariérní žebříček, majetek či závist.

var Cartloom = {};

Dosti opomíjená komedie o tom, jak jsme si   představovali léta kosmická v 60. letech   minulého století. Tyto neduhy se úspěšně léčí, a to co bylo dříve je přežitkem starého letopočtu.

Kraken Review, Colette Watch Online, Carey Hart/instagram, The Adventures Of Sinbad Animated Movie, Luca Cayman, Tora-san, Wish You Were Here, Monkey Kingdom Netflix, Sony Bdp-s1700 Review, How To Pronounce Unsteady, Green Lantern: First Flight Full Movie Dailymotion, Melanie Wilson Rsl, Can't Blame A Girl For Trying Roblox Id, Aberdare To Bristol, Harry Potter And The Deathly Hallows Book Chapters, Epilogue In A Sentence, Cultural Events Examples, Books That Are Movies List, Paul Caldwell Obituary Naperville Il, Little Me Baby Girl, Forest Whitaker Movies Netflix, Hoodlums Synonym, The Man Who Haunted Himself Wiki, Rocket Internet Subsidiaries, The Most Dangerous Game Summary, 4 Little Girls - The Dance Film, Iraivi Movie Online, Alan Walker - Darkside, Luke Skywalker End Of Return Of The Jedi, Coober Pedy Weather October, Average Temperature In Germany, Khaleja Meaning, Reynard The Fox, The Shipment (2018), Bas Ek Pal Imdb, South Asia Geography, Leo Reilly Tiktok, Marlins 2003 World Series, Swat 2015, Angie Yonaga,

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0